Materiál a stavba + certifikát

Solná jeskyně Sůl nad zlato - materiál a stavba

Při výstavbě solné jeskyně je použita unikátní technologie krystalizace soli na krápníkovém stropě v tloušťce soli 1-2cm.
Tím se  maximálně zvyšuje účinek solného mikroklimatu v jeskyni.Tato technologie je v celé ČR ojedinělá.
Naše solno-jodová jeskyně je vybudováná pouze z přírodních materiálů, z velkého množství soli z Mrtvého moře v přírodní podobě a z Himalayských solných krystalů. Právě toto složení zajišťuje maximální pozitivní účinek na vaše zdraví a duševní pohodu.
 
Stěny jeskyně jsou tvořeny z přírodních solných kamenů, které jsou těženy v Himalájích v Pákistánu. Klasická je pro ně oranžová až červená barva. Z těchto kamenů jsou vyřezávány i cihly, které jsou v jeskyni pooužity. Svým obsahem léčivých prvků navozují atmosféru skutěčných solných jeskyní. Strop je pokryt silnou vrstvou nakrystalizované jemné soli. Podlahu jeskyně tvoří mix hrubozrné soli himalájské a soli z Mrtvého Moře v tloušťce 10 cm. 
 
Proč právě jeskyni se solným stropem? 
Naše solná jeskyně se vyznačuje velmi silným mikroklimatem co do zasolení organizmu. Díky obsahu velkého množství kombinací solí ze kterých je postavena a především svým solným stropem! Ten je pokrytý onou silnou vrstvou nakrystalizované soli (až 2cm), tím se liší od většiny ostatních solných jeskyní, které mají stropy tvořeny pouze sádrou či umělé vymodelovanými krápníky , které jsou tvořeny chemickou montážní pěnou.

 

Certifikát je samozřejmě i k nahlédnutí na recepci naší solné jeskyně v Praze .

Certifikát o kvalitě použitých solí a materiálu

Certifikát na kosmetiku z mrtvého moře a sůl z mrtvého moře.

Certifikát/test na sůl z pákistánu.

Informace o soli : 

jeskynesulnadzlato-cz.webnode.cz/informace-o-soli/